ره آورد دی فیزیک دهم رشته ریاضی فیزیک

۵,۰۰۰ تومان

مولفین: جمانه محفلی ، فاطمه پرنده

در انبار موجود نمی باشد

سنجش
شناسه محصول: 978-600-7885-33-8 دسته:

توضیحات

حالا چیکار کنیم؟!

سوالات امتحان چگونه خواهد بود؟!

از کدام قسمت های کتاب، سوال امتحانی خواهد آمد؟!

کاش یک سری نمونه سوال داشتیم … اینجوری بهتر می فهمیدیم خوب یاد گرفته‌ایم یا نه! …

همه اینا حرف بچه ها، قبل از امتحانه. وقتی فرصت کمی برای درس خوندن دارید …. وقتی حجم کتاب فیزیک دهم زیاده … وقتی  مطالب و بیانش جدیده، بهترین چیزی که می تونه به دادتون برسه، یه مجموعه سوالات خوبه، که در عین روان سازی و خلاصه کردن مطالب، چیزی رو از قلم نینداخته باشه.

دانش آموز گرامی

انتشارات زمامدار، مجموعه سوالات کامل و جامعی شامل ده آزمون به همراه پاسخ نامه، براتون تدارک دیده. این آزمون ها،  منطبق بر آخرین تغییرات کتاب درسی و بر اساس بارم بندی دی ماه، توسط همکاران باتجربه گروه فیزیک طراحی شده.

برای این که بتونی خودت رو برای امتحان دی ماه آماده کنی، اول باید کتاب فیزیک دهم رو به دقت مطالعه کنی. بعد از مطالعه کتاب درسی، آزمون های طراحی شده ما رو، با همون دقتی که در امتحان به خرج میدی، پاسخ بده. در پایان هر آزمون، پاسخ هات رو هم با پاسخنامه، مطابقت بده. نتیجه همونیه که انتظارش رو داری.

در کنار صفحه آزمون ها، جایی برای جدا کردن هر آزمون، قرار داده شده تا بتونی شرایطی مشابه جلسه امتحان رو هم برای خودت تصویرسازی کنی. هربار یه آزمون رو جدا کن، به دقت به سوالاتش پاسخ بده و بعد از بررسی جواب هات با پاسخ نامه، شاهد پیشرفت سریع در یادگیری ات باش.

اطلاعات بیشتر

وزن 160 g