باغچه‌داری و نگهداری گیاهان ویلایی

۱۵,۰۰۰ تومان

مولفین: محمّد دوایی، کامبیز یوسفی

سنجش
شناسه محصول: 978-600-7885-35-2 دسته:

توضیحات

بنام او که دانه را   آفرید تا   گیاهی  از آن  روید ، ودر پی آن هستی را شکل  داد تا از ثمره رویش  گیاه ، موجودات بهره گرفته  وسجده خالق عالمیان کنند. سپاس اورا که به  ما توانایی داده تا بتوانیم ،اثری جمع آوری کرده تا به  دیگر دوستان بیاموزانیم ، چگونه میتوان قدردان    آفرینش او بود و از نعماتش بشایستگی استفاده کرد .

مجموعه فوق سعی دارد تا اطلاعاتی درباره نحوه رویش و نگهداری درختان و گیاهان از لحاظ هرس ، مبارزه با آفات ، آبیاری و کوددهی به شما دوستان ارایه نماید ، تا بتوانید به بهترین نحوه از گیاهان و درختان ویلای خود نگهداری کنید.

انگیزه تدوین این کتاب ، نبود کتابی عمومی در زمینه نگهداری گیاهان و درختان ویلایی بوده است . کتاب پیش رونتیجه سالها تلاش محققان در مراکز تحقیقات و مروجان کشاورزی در کشور است . در این کتاب سعی شده است مطالب کاربردی علمی در زمینه کاشت و نگهداری گیاهان با زبان بسیار ساده ، همراه با تصویر آفات و بیماری ها با حجمی محدود ارائه شود.

با اذعان به تمام کاستی های این کتاب امیدواریم محققان و اساتید کشور با ارائه  راه کارهای علمی سازنده به صورت کتبی ، بنده را مورد لطف خود قرار دهند تا در چاپ های بعدی مورد استفاده قرار گیرد.

انشاالله این کتاب گامی باشد جهت افزایش اطلاعات و کاربرد آن توسط طبیعت دوستان و باغداران آگاه و پر تلاش .

اثر فوق تحت عنوان « روش نگهداری گیاهان در منازل  و ویلاها» را به همسر عزیزم سرکار خانم رویا مسبوق تقدیم می کنم ، شاید بدینوسیله بتوانم گوشه ای از عشق و علاقه ایشان را به گل و گیاه ارج نهاده و صمیمانه از زحمات وی قدردانی کنم.

ضمناً از ارسال مطالب و راهنمایی های دوست عزیزم آقای مهندس کامبیز یوسفی که در تالیف این اثر اینجانب را حمایت کرده اند بسیار تشکر می کنم و آرزوی توفیق روزافزون برای ایشان دارم.

انشاا… که مجموعه فوق مورد نظر شما هموطن گرامی قرار گرفته و به نحو موثر شما را در نگهداری باغچه اتان یاری نماید.

اطلاعات بیشتر

وزن 140 g